• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z 1 pokoju z łóżkiem dwuosobowym, wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z 1 pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębenej, wyposażonej kuchni i łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z pokoju z 2 pojedynczymi łóżkami i wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i WC oraz sypialni z łóżkiem dwuosobowym. Okno sypialni z łóżkiem dwuosobowym z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z 1 pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębnej, wyposażonej kuchni i łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ
  NA PODDASZU

  Apartament 1-3 osobowy na poddaszu (2 piętro). Apartament składa się z pokoju z 1 podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego, klimatyzacji, wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC
  NA PODDASZU

  Apartament 1-3 osobowy na poddaszu (2 piętro). Apartament składa się z pokoju z 1 podwójnym łóżkiem, antresoli z łóżkiem pojedynczym, wyposażony jest w klimatyzację, aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem i WC.

Informacje


Doba  hotelowa
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego. Zameldowanie w dniu przyjazdu do godz. 21:00.


Zakaz palenia
W całym budynku przy ul. PILOTÓW 87 obowiązuje zakaz palenia. Można palić na zewnątrz, na ogólnodostępnym balkonie na półpiętrze oraz w ogródku.

Zwierzęta
Pobyt psa/kota możliwy za dodatkową opłatą: 40 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu.


WiFi

W całym budynku jest dostępne bezpłatne WiFi dla naszych Gości.


Mapy, przewodniki
W każdym apartamencie są dostępne dla naszych Gości książki o zabytkach Krakowa, mapki turystyczne i informatory.


Płatność kartą
Informujemy naszych Gości, że w naszych Apartamentach Pilotów 87 mają możliwość płacenia kartą.

 

Ważna informacja:
Apartamenty PILOTÓW 87 znajdują się w cichej dzielnicy mieszkalnej i z tego powodu nie nadają się do urządzania imprez towarzyskich.

 

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do KONTAKTU.