• Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament 1-3 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego, klimatyzacji, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament 1-4 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z materacem. Wyposażony jest w klimatyzację, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębenej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

Informacje


Doba  hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego. Zameldowanie w dniu przyjazdu do godz. 21:00. Cisza nocna: 22:00 - 6:00.


Zakaz palenia

Całkowity zakaz palenia na terenie budynku. Można palić na zewnątrz, na ogólnodostępnym balkonie na półpiętrze oraz w ogródku.

Zwierzęta

Pobyt psa/kota możliwy za dodatkową opłatą: 40 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu.


Internet bezprzewodowy

W całym budynku jest dostępne bezpłatne WiFi dla naszych Gości.


Mapy, przewodniki

W każdym apartamencie są dostępne dla naszych Gości książki o zabytkach Krakowa, mapki turystyczne i informatory.


Płatność kartą

Informujemy naszych Gości, że w naszych Apartamentach Pilotów 87 mają możliwość płacenia kartą.
 

Ważna informacja

Apartamenty PILOTÓW 87 znajdują się w cichej dzielnicy mieszkalnej i z tego powodu nie nadają się do urządzania imprez towarzyskich.
 

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do KONTAKTU.