• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z 1 pokoju z łóżkiem dwuosobowym, wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z 1 pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębenej, wyposażonej kuchni i łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z pokoju z 2 pojedynczymi łóżkami i wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem i WC oraz sypialni z łóżkiem dwuosobowym. Okno sypialni z łóżkiem dwuosobowym z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z 1 pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębnej, wyposażonej kuchni i łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • W SAMYM CENTRUM: APARTAMENT
  FRIDA

  Kameralny, cichy, w pełni wyposażony (aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC) apartament z antresolą 1-4 osobowy typu studio (22,5m2) na parterze kamienicy przy ul. Starowiślnej 40 w sercu krakowskiego Kazimierza, 10 minut pieszo od Rynku Głównego i Wawelu.

Informacje


Doba  hotelowa
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego. Zameldowanie w dniu przyjazdu do godz. 21:00.


Zakaz palenia
W całym budynku przy ul. PILOTÓW 87 oraz apartamencie FRIDA (ul. Starowiślna 40/1) obowiązuje zakaz palenia. Można palić na zewnątrz, na ogólnodostępnym balkonie na półpiętrze oraz w ogródku.

Zwierzęta
Pobyt psa/kota za dodatkową opłatą tj. 40 zł/noc - po wcześniejszym zgłoszeniu.

Uwaga:
Apartamenty PILOTÓW 87 znajdują się w cichej dzielnicy mieszkalnej i z tego powodu nie nadają się do urządzania imprez towarzyskich.

 

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do KONTAKTU.