• Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament 1-3 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego, klimatyzacji, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament 1-4 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z materacem. Wyposażony jest w klimatyzację, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębenej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

Klauzula informacyjna

RODO
W Apartamentach PILOTÓW 87, nasi Goście są dla nas najważniejsi. Dlatego też kluczowe jest, żebyś miał kontrolę nad informacjami o sobie, którymi się z nami dzielisz rezerwując nasze apartamenty. Żeby zapewnić Ci większą kontrolę, wprowadziliśmy na naszej stronie nową informację o Prywatności:
 
 Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE L 119 z dnia 04.05.2016), należy pamiętać, że:
 1. Administratorem danych osobowych będzie Agnieszka Więckowska pilotow87.pl, Apartamenty PILOTÓW 87, ul. Pilotów 87, 31-462 Kraków.
 2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu korzystania z usług rezerwacyjnych w Apartamentach PILOTÓW 87
 - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 3. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą wyłącznie podmioty upoważnione przez prawo do dostępu do danych osobowych oraz podmiotów, które biorą udział w świadczeniu usług.
 4. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 10 lat.
 5. Jesteś uprawniony do zażądania od Kontrolera dostępu do danych, ich poprawiania, usuwania lub ograniczania oraz przesyłania danych.
 6. Jesteś uprawniony do złożenia skargi do organu nadzoru.
 7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak brak podania danych może skutkować odmową wykonania usługi/umowy.
 
RODO
In PILOTÓW 87 Apartments, our guests are the most important for us. Therefore, it is important that you have control over the information about yourself that you share with us by booking our apartments. To provide you with more control, we've introduced new privacy information on our site:

Information clause content:
 
 In accordance with Art. 13 of the General Data Protection Regulation of 27 April 2016 (OJ UE L 119 of 04.05.2016), please be informed that:
 1. The Controller for your personal data shall be Agnieszka Wieckowska pilotow87.pl, PILOTÓW 87 Apartaments, Pilotow Street No. 87, 31-462 Krakow.
 2. Your personal data will be processed for purposes of using the hotel services.
 - on the basis of Art. 6(1)(b) of the General Data Protection Regulation of 27 April 2016
 3. Recipients of your personal data will be exclusively entities authorized by law to have access to personal data and entities that take part in providing the services
 4. Your personal data will be stored for 10 years.
 5. You are entitled to request the Controller to have access to, rectify, erase or limit the processing, and to transfer the data
 6. You are entitled to submit a complaint with a supervisory authority.
 7. Providing data is voluntary, however, failure to provide the data can result in refusal to execute the service/agreement.