• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębenej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na I piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, odrębnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament 1-3 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego, klimatyzacji, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament 1-4 osobowy typu loft na poddaszu (II piętro). Apartament składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z materacem. Wyposażony jest w klimatyzację, aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem i WC.

   

O nas

DOM Z HISTORIĄ I DUSZĄ
LOVE STORY

PILOTÓW 87 to jednocześnie nazwa i adres domu w Krakowie będącego własnością naszej rodziny od 1937 roku, kiedy to został wybudowany przez naszego dziadka – Edwarda. Dziadek przeprowadził się ze Śląska do Krakowa, gdzie współuczestniczył w budowie pobliskiego lotniska (na miejscu którego powstało Muzeum Lotnictwa Polskiego: www.muzeumlotnictwa.pl) i postanowił osiedlić się tu na stałe. Edward wybudował dom dla swojej ukochanej żony – Walerii. Dalsza historia domu była nieubłaganie związana ze zmiennymi losami naszego kraju, a w konsekwencji również naszej rodziny.

         
 

                    
                         Waleria i Edward, 1937 r.

 

Budynek całkowicie wrócił w posiadanie naszej rodziny dopiero w latach 90-tych ubiegłego wieku. Od tego czasu podjęliśmy mozolne starania o przywrócenie mu pierwotnej kondycji, a ich rezultaty możecie ocenić Państwo sami, odwiedzając nasze apartamenty.

Nasza rodzina jest od kilku pokoleń związana z Krakowem – znamy i kochamy to miasto, a w związku z tym możecie Państwo oczekiwać od nas pomocy  i sugestii dotyczących wydarzeń kulturalnych, kulinariów i innych atrakcji oferowanych przez „gród Kraka”.


                                                   Agnieszka i Rafał Więckowscy
 

              fot. Michał Łepecki