• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-3-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, toaletki, pojemnej szafy i fotela, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, stół z 4 krzesłami, fotel, TV i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-3-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, pojemnej szafy, fotela, biurka, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament z klimatyzacją: 1-3 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem BIG SIZE i łóżka pojedynczego oraz osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, dużego stołu z 4 krzesłami, fotela, szafy i TV oraz łazienki z prysznicem i WC.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament z klimatyzacją: 1-4 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament typu studio składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z pufą jako miejsce do siedzenia lub dodatkowym materacem. Wyposażony jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, duży stół z 4 krzesłami oraz łazienkę z prysznicem i WC.

   

Cennik

CENNIK* (KRÓTKI WYNAJEM)**

Nr 1
APARTAMENTY CEGLANY
(parter)
1 osoba/doba – od 200 zł
2 osoby/doba – od 220 zł za cały Apartament
3 osoby/doba – od 270 zł (hotelowa dostawka)* za cały Apartament

Nr 2
APARTAMENT TURKUSOWY (parter)
1 osoba/doba – od 190 zł
2 osoby/doba – od 210 zł
3 osoby/doba – od 260 zł (hotelowa dostawka)* za cały Apartament

Nr 3
APARTAMENT PIASKOWY
(1 piętro)
1 osoba/doba - od 200 zł
2 osoby/doba - od 220 zł
3 osoby/doba - od 270 zł (hotelowa dostawka)*

Nr 4
APARTAMENT BIAŁO - CZARNY
(1 piętro)
1 osoba/doba - od 220 zł
2 osoby/doba - od 250 zł
3 osoby/doba - od 290 zł
4 osoby/doba - od 330 zł

Nr 5
LOFT - APARTAMENT NOC
(2 piętro)
1 osoba/doba - od 220 zł
2 osoby/doba - od 250 zł
3 osoby/doba - od 300 zł
4 osoby/doba - od 350 zł

Nr 6
LOFT - PARTAMENT DZIEŃ (2 piętro)
1 osoba/doba - od 220 zł
2 osoby/doba - od 250 zł
3 osoby/doba - od 300 zł

*Pojedynczy nocleg
Cena pojedynczego noclegu (jedna doba) jest wyższa o 20%.
Cena podana jest za cały Apartament, w zależności od ilości osób.

**Cena
W niskim sezonie (listopad - kwiecień) możliwy rabat. W wysokim sezonie (maj-październik), okresach świątecznych, podczas długich weekendów i innych wydarzeń (np. koncerty, festiwale) cena może być wyższa. Przy dłuższych pobytach możliwy rabat. Rabat ustalany jest indywidualnie. W okresie Sylwestra może obowiązywać kaucja.
-> Ceny do indywidualnych negocjacji

 

Płatności:
Zaliczka w wysokości 50% powinna być wpłacona od 1 do 3 dni od rezerwacji na wskazane przez nas w wiadomości mailowej konto.
Pozostałą kwotę można uregulować na miejscu gotówką lub kartą płatniczą. Na niektóre terminy może obowiązywać płatność bezzwrotna 50% lub 100% .

Odwołanie rezerwacji
Bez ryzyka możesz odwołać lub zmienić rezerwację
do 30 dni przed przyjazdem i zaliczka zostanie zwrócona (z wyjątkiem rezerwacji bezzwrotnej).
Apartamenty PILOTÓW 87 mogą modyfikować swoje zasady anulowania rezerwacji w wybranych okresach zwiększonego zainteresowania. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami anulowania rezerwacji, wpłaty zaliczki i rezygnacji w wybranym terminie.
W razie rządowych ograniczeń i restrykcji w przemieszczaniu się z powodu pandemii koronawirusa, zaliczka zostanie zwrócona lub jest możliwość zmiany terminu rezerwacji.

Dzieci do lat 3
Bezpłatnie jedno dziecko do lat 3 przy 2 osobach dorosłych, jeżeli śpi z rodzicami na obecnym w pokoju łóżku i nie wymaga osobnej pościeli.

*Dostawka
Dostawka (hotelowe łóżko rozkładane 200x90 z pościelą i ręcznikami) w cenie 50-100 zł/doba. W apartamencie NOC dodatkowa czwarta osoba może nocować na materacu na antresoli w cenie 100zł/doba. ilość obecnych w Apartamentach łóżek w zakładce APARTAMENTY.
 


Doba  hotelowa
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego/ostatniego.Więcej informacji TUTAJ

Zameldowanie
Zameldowanie w dniu przyjazdu od godz. 14:00 do godz. 21:00, o ile Gość nie poinformował właścicieli i nie uzyskał ich zgody na wcześniejszy / późniejszy przyjazd. Może obowiązywać dodatkowa opłata 50zł/1h za Apartament lub 50zł za zameldowanie po godzinie 21:00 - opłata za późne zameldowanie będzie zniesiona przy co najmniej 3 noclegach.

Zwierzęta
Pobyt psa/kota możliwy za dodatkową opłatą: 40-50 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu. Minimalna opłata za 2 doby. Może obowiązywać kaucja.

Więcej informacji: TUTAJ