• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-3-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, toaletki, pojemnej szafy i fotela, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, stół z 4 krzesłami, fotel, TV i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-3-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, pojemnej szafy, fotela, biurka, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament z klimatyzacją: 1-3 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem BIG SIZE i łóżka pojedynczego oraz osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, dużego stołu z 4 krzesłami, fotela, szafy i TV oraz łazienki z prysznicem i WC.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament z klimatyzacją: 1-4 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament typu studio składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z pufą jako miejsce do siedzenia lub dodatkowym materacem. Wyposażony jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, duży stół z 4 krzesłami oraz łazienkę z prysznicem i WC.

   

Informacje


Doba  hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego/ostatniego. Zameldowanie w dniu przyjazdu do godz. 21:00. Cisza nocna: 22:00 - 7:00. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania lub przedłużenia doby za dopłatą: 50zł/1h po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.


Pralnia

Pralka i automatyczna suszarka znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym - na życzenie Gości i po uprzednim zgłoszeniu.


Zakaz palenia

Całkowity zakaz palenia na terenie budynku. Można palić na zewnątrz, na ogólnodostępnym balkonie na półpiętrze oraz w ogródku.

Zwierzęta

Pobyt psa/kota możliwy za dodatkową opłatą: 40-50 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu. Minimalna opłata za 2 doby. Może obowiązywać kaucja.


Internet bezprzewodowy

W całym budynku jest dostępne bezpłatne WiFi dla naszych Gości.


Mapy, przewodniki

W każdym apartamencie są dostępne dla naszych Gości książki o zabytkach Krakowa, mapki turystyczne i informatory.


Płatność kartą

Informujemy naszych Gości, że w naszych Apartamentach PILOTÓW 87 mają możliwość płacenia kartą.
 

Ważna informacja

Apartamenty PILOTÓW 87 znajdują się w cichej dzielnicy mieszkalnej i z tego powodu nie nadają się do urządzania imprez towarzyskich.
 

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do KONTAKTU.